İnşaat ve Gayrimenkul

İnşaat ve Gayrimenkul

Sancak Yatırım

Sancak Yatırım, gayrimenkul sektöründe yıllardır tecrübe edinmiş, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir şirkettir. İnsanların yaşamlarını kolaylaştıran, kaliteli hayat sunan projeler üreterek Türkiye'nin geleceğini inşa eder. Gelecek nesilleri düşünen, doğaya zarar vermeyen, içinde bulunduğumuz zamanın şartlarına adapte olan Sancak Yatırım, yatırımcı ilişkilerini profesyonel düzeyde yürüterek inşaat sektörünün parlayan yıldızı olmuştur.

Sancak Yatırım'ın son teknoloji destekli mühendislik çözümleriyle yapılan konforlu yaşam alanları, hayat kalitesini artırır ve sürdürülebilir çevre disiplinine katkı yapar. Özgün mimari çözümlerle rakiplerinden sıyrılan Sancak Yatırım, içinde yaşadığı topluma kültürel, çevresel, ekonomik ve sosyal fayda sağlayarak sürekli gelişim, değer yaratma, mutluluk ve memnuniyet hedefleyerek alanında en iyiyi vermek için çalışır.

Sancak Yatırım, Büyükçekmece'de yaptığı 121 villalık"Günışığı Konakları" projesiyle bölgenin gelişimine katkı sağlayan yerli ve milli şirket olarak kayıtlara geçmiştir. 121 adet 570 m2 ve 1350 m2 arasında değişen boyutlarıyla 5 farklı tipte havuzlu, saunalı ve Türk hamamlı villaların, sosyal tesisin, spor merkezinin olduğu Günışığı Konakları 265.832 m2'likarsa üzerinde değerlendirilmiştir.

 

Sanport Gayrimenkul

Büyük ulusal markaların gayrimenkul ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlayan Sanport GM, önemli kurum ve markaların en önemli çözüm ortaklarından biri olmaya devam ediyor.

Sanport Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. gayrimenkul satın alma ve kiralama operasyonlarını 2009 yılından bu yana başarıyla sürdürmektedir. Sektörde tecrübe edinmiş isimleri bir araya getiren firma bugüne kadar Bahçelievler Medical Park, İzmir Medical Park, Ulus Liv Hospital ve Mersin Medical Park gibi büyük markaların geniş çaplı gayrimenkul ihtiyaçlarına cevap vermiştir. Aynı zamanda eğitim sektörüne uygun gayrimenkul çözümleri de sunan Sanport, Ankara Eryaman, Ankara Mamak, Ankara Yaşamkent, Konya Selçuklu ve Silivri'de çeşitli okul kampüslerinin çözüm ortağı olmuştur.

Ulaşım ve çevresel faktörler gayrimenkul seçiminde etkili olmaktadır. Sanport elindeki gayrimenkul portföyünü farklı sektörlerin ihtiyaçlarına göre güncelleyerek en uygun yerleri kiralar. Sanport'un detaylı araştırmalarla şirket bünyesine kattığı stratejik yerler gelecek yıllarda değerine değer kattığı için kiralama yapan şirketler bugüne olduğu kadar geleceğine de yatırım yapmaktadır.